Hakkımızda

Kadhırga Restaurant - Hoşgeldiniz...

Misafirlerimizin gerek turistik gerekse iş amaçlı konaklamalarında rahat edebilmeleri için odalarımızda her türlü konfor düşünülmüştür. Tecrübeli ve güler yüzlü personelimizle sizlere her türlü hizmet vermekten onur ve gurur duyacağız.

Başbaşa mükemmel bir akşam veya önemli bir iş yemeği için Samsun'da ilk tercihiniz olmaya aday Kadhırga Restaurant, misafirlerine sunduğu ayrıcalıklı hizmet kalitesi, benzersiz atmosferi, manzarası ve tabii ki muhteşem lezzetleriyle beklentileri kusursuz biçimde karşılıyor ve misafirlerini VIP kalitesiyle ağırlıyor.

Uzun toplantıların arasında misafirlerinizle birlikte keyifli ve lezzetli molalar vermeniz için Kadhırga Hotel siz değerli misafirlerine eşsiz alternatifler sunuyor. Restaurantımız 08.00 - 24.00 saatleri arasında hizmet vermektedir. İç mekan kapasitesi 350 kişi, Bahçe kapasitesi 400 kişidir.

Restaurantımız modern ve huzurlu geniş iç mekanı ile 350 kişiye hizmet verebilecek kapasitede sizlerin konfor ve rahatlığını sağlamak için 18 kişilik profesyonel kadrosuyla yılların getirdiği bilgi ve tecrübesiyle hizmet vermektedir.